icon-account
Boutique opens on appointment only | 14 day right to return | Free delivery

Jaanika Aasa

jaanika@liinastein.com
+372 5811 6761

Minu kokkupuude moega algas üsna varajases lapsepõlves, kui tegin esimesi kleite nukkudele. Lisaks sellele õnnestus nooruspõlves õmmelda paar kollektsiooni ja nendega võistlemas käia. Moe-show korraldamisel sain käe valgeks, kui juhtisin meeskonda, kellega koos valmis üle-eestiline noorte moekonkurss MoeP.A.R.K.

Mida aeg edasi, seda pöörasemaid väljakutseid olin valmis vastu võtma ning nii läbisingi korraliku elukooli kolmel suvel Southwestern Advantage programmiga Ameerikas ukselt uksele raamatuid müües. Enne Liina Steiniga ühinemist töötasin reklaamiagentuuris, kus tegutsesin projektijuhina nii kohalike Eesti ettevõtete kui ka maailmas hästituntud suurbrändide turundusprojektide juures.

Minu suur armastus reisimise vastu on viinud mind maailma erinevatesse paikadesse. Oma lemmiksihtkohaks pean Kuubat, kus kaunis loodus ja imelised vaated vaheldusid öiste tantsumaratonidega.

Lisaks armastan raamatute lugemist. Just hiljuti lõpetasin Eckhart Tolle “The power of now”. Tolle kirjutas raamatus hästi: “Elus on justkui kaks eesmärki või fookust, millele keskenduda – see üks, millega sa sisustad enamiku aja oma päevast, see väljapoole paistev eesmärgi saavutamine ja loomine, ning teine – see, kuidas sa seda esimest teed.” Oma igapäevaseid toiminguid tahan teha hea ja kerge tundega ning olen tänulik kõigi nende seikluste ja inimeste eest mu elus.

Soojadel suveõhtutel naudin aega, mida veedan koos sõpradega naerdes või planeerides minekut järgmisele muusikafestivalile. Suures plaanis pean elus oluliseks iseendaga hästi läbi saamist ja oma tõe rääkimist.

Olen rõõmus, et minu järgmine seiklusrohke peatükk on siin alguse saanud ning loodan teid kõiki juba lähitulevikus ka isiklikult kohata!